Organizační pokyny  Organizační pokyny 

·         Pracovní porada i Seminář se koná v hotelu Palcát, Tábor.

adresa: Hotel Palcát (adresa: 9. května 2471 , Tábor) https://hotelpalcat.cz
V případě zaplnění hotelu Palcát budou účastníci ubytováni v hotelu Tábor (adresa: 9. května 617, Tábor) .

 

·         Ubytování účastníků z 3. na 4. listopadu 2022 je zabezpečeno v jedno, dvoj a třílůžkových pokojích se sprchovým koutem a WC.  Ubytování je možné pro účastníky ze vzdálenějších míst zabezpečit již jeden den před konáním semináře (z 2. na 3. listopadu 2022 ).  Požadavek zadáte v přihlášce. Na jednolůžkový pokoj je příplatek 590 Kč.

 

·         Počet jednolůžkových pokojů je omezen z důvodu kapacity hotelu. Pro objednání jednolůžka je proto vhodné včasné vyplnění přihlášky. V případě, že už nejde jednolůžka objednat v přihlášce, napište svůj požadavek do poznámky v přihlášce.

V případě, že se místo uvolní, budete informováni.

 

·         V blízkosti hotelu je placený parkovací dům.

 

·         Stravování účastníků semináře je zabezpečeno v hotelové restauraci (1x večeře+nápoj, raut, 1x oběd + nápoj). Snídaně je součástí ubytování.    

 

·         Cena akce je stanovena dohodou mezi dodavatelem a odběratelem (včetně DPH).
 
Náklady:             ubytování  v dvojlůžk. pokoji za osobu        1050,- Kč

strava                                                                 790,- Kč

vložné                                                                4690,- Kč 


 

·         Platba je možná pouze bankovním převodem. Platby v hotovosti nebudou na místě přijímány.
 

·         Materiály a daňový doklad obdrží účastníci elektronicky.
 

·         VLOŽNÉ zahrnuje - účastnický a organizační poplatek, kongresové centrum, technické vybavení,  přednášky a zkoušky, vydání oprávnění, studijní materiály, DPH 2022.
 

·         Přednášející budou mít k dispozici dataprojektor  s připojením na PC, promítací plátno 5 x 3 m, WI-FI připojení PC na internet, flipchart a magnetickou tabuli s příslušenstvím. Sál je ozvučen bezdrátovým mikrofonem a plně klimatizován.
 

·         Přednesení přednášky a její písemné předání k tisku ve sborníku je honorováno. Tlumočení přednášek není zabezpečeno. Pro zkoušení jsou v kongresovém centru k dispozici salonky.
 

·         V případě neúčasti se vložné nevrací. Sborník a materiály budou zaslány poštou.
 

·         Při zrušení účasti po 14.10.2022 23:59 vracíme 70% z celkového poplatku za akci. Při zrušení účasti po 21.10.2022 23:59 vracíme 50% z celkového poplatku za akci. Při zrušení účasti po 26.10.2022 23:59 se vložené prostředky nevrací. Rozhodující je den doručení.
 

·         V případě, že nebude možné seminář pořádat v hotelu Palcát, bude realizován on-line. V tomto případě bude částka za stravu a ubytování v plné výši vrácena.
 

·         Další informace budou uvedeny na www.divypbrno.cz.